עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות בנתניה והסביבה

מחפשים איטות גגות בנתניה?
✔️ אביב גבהים מתמחים בכל עבודות האיטום – עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי.
✔️ קבלן איטום – פועלים ברישיון
✔️ מחיר נוח לכל כיס

מתי אנחנו צריכים לאטום את גג?

התהליך שבו אנחנו אוטמים גג הוא תהליך שצריך להתבצע במצבים שונים, בכדי להבטיח את הסביבה האטומה והיבשה בכל מבנה מודרני. הדוגמה הברורה ביותר לכך היא כבר בשלב ההקמה של המבנה, עוד לפני שאנחנו מאכלסים מבנה, בכדי להבטיח שהאכלוס שלו יתבצע בצורה חלקה ושהנמצאים במבנה לא יצטרכו להתמודד עם
רטיבות בשנים לאחר שהם נכנסים למבנה.

מעבר לכך, יש לבצע איטום גגות גם אחת לכמה שנים, בכדי לוודא ששכבת האיטום עמידה ויציבה לקראת החורף. כמובן שגם במצבים שבהם ישנה רטיבות במבנה, כלומר תקלה באיטום הקיים, יש לחדש אותו ובמקרים מסוימים גם לבצע אותו מחדש לחלוטין.

איטום גגות בנתניה

הדגשים המקצועיים החשובים באיטום גגות

כיצד בוחרים שיטת איטום?

הדגש המקצועי החשוב ביותר באיטום גגות הוא הבחירה הנכונה בשיטת האיטום המתאימה לאותו גג. הדבר משמעותי משום שהשיטה שבה נבחר מכריעה באשר לעמידות האיטום וההתאמה שלו למבנה ולגג. השיטות הקיימות כיום מגוונות, החל ביריעות ביטומניות וכלה בזיפות, ריסוס או הזרקה של חומרי איטום שונים. חשוב לבחור את השיטה המתאימה ביותר, בהתאם לאיטום הקיים במבנה במידה ומדובר בתיקון או בחידוש, או בהתאם לתנאים הפיזיים הקיימים במבנה, במידה ומדובר באיטום חדש של מבנה.

ביצוע מקצועי מקצה לקצה

עוד דגש מקצועי חשוב ביותר הוא הביצוע המקצועי של האיטום, החל משלב ההכנה אליו ועד הסיום ומה שיש לבצע אחריו. איטום איכותי חייב לכלול הרמה של הריצוף או הרעפים הקיימים בגג, ניקוי יסודי של הגג, הקמה של שכבת האיטום בצורה מלאה, ולאחר מכן סיוד או ריצוף מחודש של הגג. אנחנו מבצעים איטום גגות מרוצפים וגגות רעפים. רק כאשר התהליך מתבצע בצורה מקצועית מקצה לקצה, אפשר להיות בטוחים באיטום המלא והאיכותי שמבטיח חופש מרטיבות במבנה לאורך שנים רבות.

אביב גבהים – חברה מקצועית לאיטום גגות בשרון

במידה ואתם זקוקים לשירות מקצועי של חברה שמתמחה באיטום גגות בשרון באופן כללי, ובעיר נתניה בפרט, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם אביב גבהים. אנחנו מתאימים פתרונות איטום מתקדמים לכל מבנה בהתאם לתנאים הקיימים בו, ומבטיחים לכם חורף יבש.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן