עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום גגות בפתח תקווה

תושבי פתח תקווה והסביבה – זקוקים לשירותי איטום גגות, קירות או שירות שדורש עבודה בגובה? באביב גבהים תזכו באיטום מקצועי, עם שירות אישי ואדיב כבר מהרגע הראשון! חברת אביב גבהים מתמקצעת בשירותי איטום בכל סוג של מבנה ובכל גובה, באמצעות קבלני איטום מוסמכים שמספקים אחריות עד 10 שנים!

מתי מומלץ לבצע איטום לגג?

התקופה הטובה ביותר לאיטום הגג היא תקופת האביב בואכה קיץ! זאת משום שמזג האוויר בעונה הזו מאפשר אחיזה הרבה יותר מהודקת ויעילה של חומרי האיטום, בהיעדר לחות. כמו כן, בשל הביקוש המופחת בימות הקיץ לאיטום גגות בפתח תקווה, המחיר יהיה נמוך יותר ובנוסף, תיהנו מאיטום שישפיע ישירות על מיזוג וקירור החלל ועל תצרוכת חשמל פחותה.

למה חשוב לאטום את הגג?

ראשית, נבין את תפקידו החשוב של האיטום. העיר פתח תקווה היא עיר גדושה בשכונות חדשות ובמבנים מאוכלסים. איכות החיים מתחילה לפני הכל בבטיחות איתנה במבנה בו נגור, לכן איטום גגות מרוצפים מקצועי הינו אחד מאותן מלאכות, שאת החשיבות שלה נבין רק כשנתקל בבעיה כתוצאה מאיטום לא איכותי. עובש על הקירות וחדירה של מים עלולים לפגוע רבות באיכות החיים ובבטיחות המבנה ולגרום לסדקים, סכנת קריסה ולפגוע קשות בבריאות הדיירים. לכן, רק איטום גגות בפתח תקווה – יכול להבטיח שגרת חיים בטוחה במבנה אטום ותקין.

שיטות איטום שונות

יש כמה וכמה שיטות שבאמצעותן אוטמים גג ויש לדעת שלא כל שיטה מתאימה בהכרח לכל גג. כיום, יריעות ביטומניות נחשבות לחומר איטום היעיל ביותר ולבחירה הסטנדרטית, זאת משום שהן קלות ליישום ובנוסף הן עמידות ואוטמות לאורך זמן רב. עם זאת, ישנם גגות בהם לא ניתן יהיה להתקין את היריעות הללו ויהיה צורך בשיטת איטום אחרת כגון, זפת, חומרים פולימריים ועוד. על כן, חשוב לזכור שבחירת איטום שמתאימה לסוג המבנה, היא למעשה הדבר המשמעותי, וזאת יוכל לקבוע רק איש מקצוע מיומן.

איטום איכותי עם אחריות

רק כאשר עבודת איטום הגג תתבצע בצורה מיומנת ומקצועית ביותר, מקצה לקצה, אפשר להיות סמוכים ובטוחים שלא יחדרו יותר מים לחלל הפנימי ולא יגרם כל נזק לקירות ולגג. התהליך הזה הוא מקיף והוא כולל גם את כל מה שסובב את יישום שכבת האיטום עצמה – החל בניקוי יסודי של הגג ועד הסיוד של הגג לאחר ביצוע האיטום. כך למעשה מבטיחים את העמידות של עבודת האיטום לאורך זמן, כי רק חברת איטום איכותית באמת, תרצה להתראות עמכם שוב – אחת לכמה שנים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן