עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

איטום קירות חיצוניים

חברת אביב גבהים מתמחים בעבודות איטום ועבודות בגובה, חברתנו מספקת שירותי איטום קירות חיצוניים למבנים שונים ובנייני מגורים. שירות זה מתאים לבניינים חדשים שנבנו ועדיין לא נמצאים בשימוש או לבניינים ישנים שאיכות האטימה שלהם ירודה. כשלים ברמת עבודה זו יכולים לגרום נזקים חמורים למבנה הבניין ולכן חשוב להקפיד על עבודת איטום מקצועית.

זקוקים לשירות איטום קירות חיצוניים? התקשרו היום וקבלו מענה מהיר

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

כדי לוודא שאיטום קירות חיצוניים בסנפלינג יעשה בצורה הטובה ביותר, אנחנו דואגים לסביבה בטוחה ומוודאים שנעשית עבודה יסודית. לפני שאוטמים קירות חיצוניים חשוב לוודא שהקיר שלם ומוכן לקליטה של שכבת האיטום. יש לאטום את כל הסדקים הקיימים, אפילו הקטנים ביותר, כדי שהקיר יהיה מושלם והעבודה תהיה איכותית ועמידה לאורך שנים. מלבד איטום קירות חיצוניים בסנפלינג אנחנו מציאים גם עבודות איטום בסנפלינג מכל שאר הסוגים.

איטום קירות חיצוניים - אביב גבהים

איך מתבצע איטום הקירות?

האיטום מתבצע על ידי חומרים ביטומניים ואקריליים איכותיים מאוד ויש מגוון שיטות אפשריות. ניתן לבצע מריחה של חומרים המיוחדים לכך או לבצע איטום-בהתזה איטום בהתזה והכול כדי לתת לקיר את העבודה שהוא צריך ביחס לפני השטח. חומרים אלו חייבים להיות מיושמים על בטון ולא על חיפוי כלשהו ולכן יש צורך לבצע אותם בשלבים מוקדמים. אין זה אומר שאי אפשר להתקין חיפוי עליהם, ניתן להתקין כל חיפוי שרוצים אך העיגון שלו חייב להיות מכני. עבודה זו בקירות אינה מאפשרת התקנת חרסינה או קרמיקה.

סוגי איטום קירות חיצוניים

אנחנו עושים את כל סוגי האיטום לקירות חיצוניים – החל מאיטום קירות חיצוניים לבניינים ועד לאיטום קירות חיצוניים לבתים פרטיים. מבנה ללא איטום קירות יהיה חשוף יותר לנזקים שונים, שיכולים להפוך לחמורים במקרים של הזנחה ולהגיע עד רמת פגיעה בשלד. במדינת ישראל שורר אקלים בעייתי מאוד לשלד הבניין ולכן יש צורך לבצע איטום איכותי ועמיד.

איטום קירות למבנים חדשים

אביב גבהים מעניקים שירותי איטום למבנים חדשים. שירותי איטום הקירות שלנו מותאמים לכל סוגי המבנים : בנייני משרדים, בנייני מגורים, בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ועוד. תוכלו להתייעץ עם בעלי המקצוע המנוסים שלנו ולקבל מידע מקצועי מלא על סוגי עבודות אלו בקירות למבנים חדשים.

איטום קירות חיצוניים למבנים ישנים

לעיתים רבות גם מבנים ישנים זקוקים לעבודות אלו בקירות חיצוניים של אביב גבהים. רמת איטום הקירות של מבנים ישנים רבים נשחקת עקב מזג האוויר וסוג האקלים בארץ ישראל הכולל רמות גבוהות של לחות, חום ויובש באזורים רבים. לכן חשוב מאוד לטפל באיכות העבודה של מבנים על מנת להבטיח את רמת ההגנה והבטיחות המירבית התורמת לעמידות המבנה לאורך זמן.

איטום קירות חוץ - אביב גבהים

למה לבחור באביב גבהים?

אנחנו בחברת אביב גבהים מבטיחים ללקוחותינו עבודה מקצועית ורמת תודעת שירות גבוהה ואיכותית. אנו מקפידים על שימוש בחומרי איטום ובידוד מעולים בעלי תו תקן ישראלי המעניקים אחריות לעמידות העבודה. בנוסף לכך לקוחותינו נהנים מיעילות בעבודה, עמידה בזמנים, שקיפות ושיתוף הלקוח בשלבי העבודה השונים. איתנו באביב גבהים תהנו מתוצאות עמידות לאורך זמן של עבודות בקירות חיצוניים לכל סוגי המבנים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן