עד 10 שנות אחריות
קבלן איטום

תיקון גגות

גג תקין מונע חדירת מים, לחות ורטיבות ויכול לסייע לבידוד תרמי ואקוסטי. אך כל סוגי הגגות סובלים מבלאי ושחיקה בגלל חשיפה ממושכת לתנאי האקלים.

בשביל לפתור את הבעיות הנפוצות מבצעים תיקון מקצועי שמתאים לסוג הגג והתקלה. תיקון אפקטיבי מונע בעיות נזילות, רטיבות והופעת סימני מים בתוך הבית או בקירות. חשוב להכיר את ההבדלים בין שירותי תיקונים ואף לדעת איך לבחור בעלי מקצוע מתאימים לפי סוג הגג.

גג הוא אחד האלמנטים האדריכליים החשובים ביותר במבנה. הוא מונע חדירת מים ורטיבות, מגן על התשתית מפני חוסר יציבות ויכול גם לחסוך לנו נזקים בציוד האישי, במכשירי החשמל ובריהוט. במקביל, הגג גם אחראי על בידוד תרמי ואקוסטי והוא היחיד שמפריד בין חלל הפנים לפגעי האקלים. הבעיה היא שאותם תנאים שאיתם הגג אמור להתמודד הם גם אלו שגורמים להופעת בעיות ותקלות. במקרים כאלה, אין ברירה אלא לתאם שירות מקצועי של תיקון גגות ולרכז את כל הדרישות מול חברה שמתמחה בעבודות בגובה ויש לה רישיון עבורן.
תיקון גגות

המטרה של תיקון גגות היא למנוע בעיות נזילות. את התיקון אפשר לבצע בכל סוגי הגגות, בבתים פרטיים, בבנייני מגורים משותפים, במוסדות ציבור ועוד. בגלל שהגג הוא האלמנט האדריכלי העיקרי שאמור למנוע חדירת מים פנימה במהלך גשם או סיכוני רטיבות בגלל פיצוץ בצנרת ובדוד, חשוב מאוד לתקן אותו בכל מקרה של הופעת נזק או פוטנציאל לסיכון.

שירותי תיקון גגות מבוצעים על ידי בעלי מקצוע שיש להם רישיון לעבודה בגובה. הרישיון לעבודה בגובה הוא חובה על פי החוק בכל פרויקט שמתבצע מעל גובה של 2 מטר. בשביל לתקן את הגג ולבצע את העבודה באופן חוקי, יש להקפיד על שימוש באמצעי הרמה רלוונטיים ועל הוראות הבטיחות.

סוגי גגות

השוואה בין סוגי גגות יכולה לחסוך את הצורך בשירותי תיקון ולהגדיל את הסיכוי להתאמת האלמנט לצרכים של קהל היעד והלקוחות. בהקשר הזה, ההבדל העיקרי הוא בין סוגי הגגות הבאים:

  • גגות רעפים
  • גגות שטוחים
  • גגות מרוצפים

גגות רעפים שכיחים יותר בבתים פרטיים, בעוד גגות שטוחים מתאימים לבניינים משותפים. בנוסף, את הגגות השטוחים אפשר לרצף ולאטום גם בלי להרים את המרצפות – כמו למשל עם חומרים ביטומניים.

תיקון נזילות בגג

יש כמה מצבים שגורמים להופעת נזילות בבית. ראשית, בעיות בגג נוצרות כאשר האיטום לא מספיק איכותי. בעיות איטום גורמות לחדירת מים אם יורד גשם, להופעת כתמי רטיבות בתוך הבית בגלל תהליכי עיבוי וגם לפגיעה ביכולת להשיג בידוד תרמי מפני קור או בידוד אקוסטי מפני רעש.

נזילות ספציפית עלולות להיגרם בגלל פיצוץ בצנרת, בלאי, מרזבים סתומים שגורמים להצטברות מים על הגג וכן הלאה. בנוסף, הנזילות עלולות להופיע בתוך הבית גם בגלל בעיות איטום בקירות החיצוניים שמקיפים אותו. בכל אחד מהמקרים האלה, חשוב לתאם את התיקון כמה שיותר מוקדם על מנת למנוע נזקים נוספים.

תיקון גג עם יריעות ביטומניות

יריעה ביטומנית היא פתרון האיטום האידיאלי עבור גגות רעפים. אם היריעה נפגעה, נקרעה או נסדקה, ניתן לתקן אותה מקומית באמצעות יישום שכבה חדשה של יריעות ביטומניות ולהלחים אותן לתשתית הגג.

תיקון גגות רעפים

גג רעפים צריך לתקן בצורה זהירה על מנת למנוע נזקים לתשתית ולשלד. קודם בודקים איזה רעפים שבורים או סדוקים בגג, לאחר מכן מפרקים אותם ואז מיישמים רעפים חדשים מאותו סוג או משפחה: רעפי חרס, בטון, פלדה, שינגלס וכן הלאה. ברוב המקרים, בעלי בתים עם גגות רעפים לא מזהים את הצורך בתיקון – עד שלא מופיעים כתמי רטיבות ולחות על התקרה והקירות. כדי למנוע את זה התייעצו לגבי תחזוקה תקופתית שכוללת תיקון גגות רעפים במחירים נוחים. אנחנו מציעים גם תיקון וגם איטום גג רעפים.

תיקון גג רעפים

תיקון נזילות בגג רעפים

נזילת מים היא בעיה חמורה שעלולה לגרום להצפה ורטיבות גם בתוך המבנה. קודם צריך לבדוק אם מדובר בבעיית נזילה או בבעיית איטום, כדי לדעת באיזה תיקון להתמקד. אם יודעים שזו בעיית נזילה אבל לא רואים את המקור שלה, אפשר להשתמש במצלמה טרמית ולהתחקות אחריה בלי לגרום הרס מיותר. בשלב הבא, מתקנים את הנזילה על ידי החלפת הצנרת ומחזירים את האיטום והבידוד.

תיקון איטום גג

עבודות תיקון יכולות להתבצע במספר סיטואציות שכיחות. קודם כל, חשוב להזמין שירות מקצועי אם קבלן איטום אחר עשה עבודה גרועה ללא אחריות. בנסיבות כאלה, המומחים של אביב גבהים למשל יכולים להגיע אליך במהירות ולאטום את הגג מחדש עם 10 שנות אחריות.

תיקון האיטום גם יכול להיות רלוונטי אחרי תקופה מסוימת. יריעות ביטומניות מחזיקות מעמד 10 שנים וזיפות גגות מחזיק מעמד 3-5 שנים בלבד, לכן התיקון הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה. אם רוצים שהגג ימנע את חדירת המים והרטיבות, חשוב לתקן את הבעיות הקיימות ולהתמודד איתן ביעילות.

תיקון גג עם אביב גבהים

חברת אביב גבהים היא חברה מקצועית אשר מתמחה בכל סוגי העבודות אשר נעשות בגובה. החברה עוסקת באופן מיוחד בתחומי האיטום השונים, וכן בתיקון גגות מכל הסוגים באמצעים מקצועיים ומתקדמים של עבודות בגובה. אנשינו דואגים להעניק לכל לקוח את המקסימום, הן מבחינת העבודה המקצועית והאיכותית והן מבחינת השירות האדיב, הייעוץ המקצועי והליווי האישי לכל אורך הדרך. עם השירות של אביב גבהים, אתם יכולים לגלות שתיקון גג אינו מסובך כל כך, ושאתם מקבלים, בוודאות, עבודת איטום הטובה ביותר.

צריכים לבצע תיקון גג בבניין שלכם? בואו ליהנות מן השירותים המקצועיים של אביב גבהים!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-3361556

דילוג לתוכן